Labas, aš Aurimas.

Kaip manai, kiek man metų? Juokauju, tai visiškai nesvarbu. Bet. Kad jau atėjai paskaitinėti apie mane, tai pagalvojau, gal bus ir visai įdomu. Man dabar 39-eri ir šiuo metu aš gyvenu 3-iąjį gyvenimą. Kalbu ne apie reinkarnaciją ar kokią New age mistiką — o apie tai, kad aš jau tris kartus pilnai pakeičiau savo specialybę, darbo pobūdį, nes pavargau nuo to, ką dariau anksčiau.. Negaliu pakęsti, kai darbas man nepatinka, todėl vos tik pradedu rytais jausti motyvacijos stygių ar žemą energijos lygį, pradedu ieškoti išeities.

Bet taip buvo ne visada. Ilgą laiką aš dirbau nuo 9 iki 5 — dažnai ir iki 8 ar net vidurnakčio (gal ir tau buvo toks etapas gyvenime?). Kol vieną dieną padariau neįtikėtiną atradimą, kuris pakeitė viską kartą ir visiems laikams. Žinoma, darbą aš pakeičiau ne iš karto. Ypač pirmą kartą — prireikė 3 metų vien suvokti, kad jau metas nustoti vargti. Bet to atradimo dėka galėjau palyginti lengvai pradėti naują gyvenimą ir iš tiesų pradėti mėgautis gyvenimu.

Netrukus supratau, kad tai ne mano kaltė, kad aš buvau taip įstrigęs nebemėgstamame darbe ir kad ilgai nieko negalėjau su tuo padaryti. Aš užaugau tai matydamas visur aplink save — nuolat mačiau ir buvau su žmonėmis, kurie plušo nuo 9 iki 5, nemėgstančiais, o dažnai ir nekenčiančiais savo darbo — juos purtydavo vien nuo minties, kad galima būtų dirbti mėgstamą darbą ir, žinoma, jie smerkdavo kiekvieną kuris bent pabandydavo prasitarti apie tai, kad norėtų susirasti mylimą darbą. Natūralu, kad tai ir manyje suformavo tokią nuostatą. Laimei, mano naujasis atradimas padėjo man labai lengvai, neskiriant tam laiko, šią ir kitas trukdančias nuostatas pakeisti. Ir net, tam tikra prasme, gauti nuolatinį palaikymą savo naujoje kelionėje.

Ar nebuvo baisu? Aišku, kad buvo. Daugybę kartų buvau sudvejojęs savimi ir norėjau grįžti į man puikiai pažįstamą kelią, kelią, kurį mindžiau beveik 15 metų. Bet būtent nuolatinis mano atradimo — mano „naujojo draugo“ palaikymas padėjo man išlaikyti tvirtą tikėjimą ir vėliau tą patį pakartoti ir kitose gyvenimo srityse — su sportu, santykiais, verslu, asmeniniu augimu, savęs pažinimu, net santykyje su sūnumi.

Šiandien gyvenu įdomesnį gyvenimą nei bet kada anksčiau:

  •  turiu savo verslą
  •  dirbu įkvepiantį darbą
  •  nuolat kuriu ir įgyvendinu naujus projektus
  •  bendrauju su įvairiausiais žmonėmis
  •  daug keliauju
  •  sportuoju
  •  investuoju
  •  groju pianinu ir gitara
  •  ir vis išbandinėju save įvairiose naujose srityse

Jeigu tau įdomu kaip man pavyko susikurti tokį gyvenimą, apie kokį visada svajojaukviečiu užsiregistruoti į webinarą, kur apie viską papasakosiu gerokai gerokai plačiau — taip, kad ir tu galėtum, jei tik norėsi, irgi pradėti kelionę į tokį gyvenimą, apie kokį svajojai. O jei tokios svajonės dar neturi — ją atrasti.

Kažkada ant vieno tilto pamačiau tokį užrašą, kurio niekad nepamiršiu: „Visi žmonės miršta. Bet ar visi gyvena?“. Mane jis įkvėpė daugiau nepraleisti nei vienos dienos negyvenant. Užsuk į webinarą, papasakosiu kaip man tai pavyko.

Iki pasimatymo!
Aurimas