Nemokamas webinaras

7 KELRODŽIAI

į Tavo Naują Pradžią Karjeroje

Kaip ir tu gali atrasti prasmingą mėgstamą veiklą ir įgyti reikiamų įgūdžių (net jei visai neturi laiko mokytis)

🗓 2024 m. balandžio 10 d.
🕖 19:00 Lietuvos laiku

00

d.

00

val.

00

min.

00

sek.

Nemokamame webinare pasidalinsiu trimis įžvalgomis:

 

Pirma

Kokie 7 įgūdžiai, mano akimis, yra patys svarbiausi kuriant kažką savo, ir kaip juos ugdyti — net kai visiškai neturi tam laiko.

Antra

Kokia viena charakterio savybė turės didžiausią įtaką tavo sėkmei (arba nesėkmei, jei jos neišsiugdysi) — ir kaip ją lavinti.

Trečia

Kas visais įmanomais būdais bandys tave sustabdyti (aš ne apie tave patį, nors apie tai irgi pasikalbėsim), ir kaip nuo to apsisaugoti.

„Visi žmonės miršta. Bet ar visi gyvena?“

Kažkada pamačiau šią, atrodytų, banalią frazę. Bet... ji įkvėpė mane pradėti GYVENTI.
Atrasti būdą vėl pasijusti gyvu. Jei reikia, viską pradėti iš naujo!
Noriu pasidalinti savo atradimais. Ir — galbūt — įkvėpti ir tave.
Akimirka iš PIN su Mantu Bartuševičiumi

Labas! Aš esu Aurimas. Dar vos prieš kelis metus mano gyvenime buvo etapas, kai aš — kaip ir dauguma žmonių — aštuonias valandas per dieną kankindavausi nemėgstamam darbe. Ir maniau, kad tai normalu!

Blogiausia dalis? Uždirbdavau tame darbe tiek, kad galėjau ne tik išlaikyti šeimą, bet dar ir gyventi ganėtinai prabangų gyvenimą. Mat toje srityje pradirbau beveik 15 metų, ir buvau vienas geriausių savo srities ekspertų. Kaip palikti tokį darbą ir nerti į nežinią?...

Kita vertus, tik pagalvok — trečdalį savo gyvenimo kankinamės nekenčiamam darbe, rytais vos galim išlipti iš lovos, vakare grįžtame visiškai be jėgų.. ir tada likusį laiką bandome nuo visko atsijungti — prie televizoriaus, prie telefono, bare. O savaitgaliai ir atostogos tampa laukiamiausiais metų įvykiai. Ar tai normalu? Deja, taip. Bet neturi taip būti!

Šiandien galiu pasidžiaugti, kad man pavyko išsivaduoti iš šio „žiurkių rato“, atrasti savo pašaukimą, pereiti į visiškai naują sritį ir perimti gyvenimą į savo rankas. Ir ne tik pačiam pavyko tai padaryti — nuo to laiko, kai pradėjau dalintis tuo atradimu, kurio dėka tai pavyko pasiekti, jau gavau ne vieną dešimtį atsiliepimų iš žmonių, kuriem, sekadami šiais žingsniais, atkartojo tai savo gyvenime. Šiame webinare apie visa tai ir papasakosiu!

Turiu tik perspėti dėl vieno — aš nesu nei motyvatorius nei gyvenimo mokytojas. Tiesiog gyvenu savo svajonę ir dalinuosi, kaip man pavyko tai įgyvendinti. Galbūt tai įkvėps ir tave, bet ko iš tiesų siekiu — tai pasidalinti įrankiais ir strategijomis, kurios įkvėpė mane bei padeda man išlaikyti motyvaciją ir gyventi savo svajonių gyvenimą.

Susitikime nemokamame webinare

„7 KELRODŽIAI Į TAVO NAUJĄ PRADŽIĄ KARJEROJE“

Įvesk savo vardą ir el. pašto adresą: