NEMOKAMAS WEBINARAS

Kaip padidinti pardavimus 5x naudojant karščiausią 2020-tųjų marketingo įrankį — el. paštą

Žinau, ką galvoji: el. paštas? Karščiausias? Tu gal juokauji! Šiandien karščiausias yra TikTok'as! Ne – Instagramas, Feisbukas, YouTubas, o kur dar SEM, podkastai, vlogai...

Nesuprask manęs klaidingai — visi šie įrankiai tikrai puikūs! Ir turi savo vietą marketingo įrankių dėžutėje. Bet — visi jie turi vieną didelį trūkumą... ir šiame webinare pakalbėsime ne tik apie jį (bet ir pasidalinsiu 3 paslaptimis – žr. žemiau).

🗓 Data: 2020 birželio 10 d.
🕙 Laikas: 10:00

Užsiregistruok ir gausi visas detales:

E-paslaptys.lt privatumo politika.

00

D.

00

VAL.

00

MIN.

00

SEK.

Webinarą veda — Aurimas Mikalauskas

Audioteka.lt įkūrėjas ir vadovas

„Pirmąjį savo verslą įkūriau tikėdamas, kad geram produktui nereikia reklamos – "build it and they will come", kaip sakoma.

Kaip naivu!

Kai galiausiai po 3 tuščiai iššvaistytų metų suvokiau, kad geras produktas yra būtina, bet nepakankama sėkmės sąlygą — pradėjau testuoti visus man prieinamus reklamos būdus ir kanalus — nuo turinio marketingo, feisbuko ir partizaninių metodų iki radijo ir lauko reklamos.

Webinare pasidalinsiu kodėl el. paštas mums davė (ir iki šiol duoda) didžiausią investicijų grąžą daugiau nei 5 kartus viršijančią kitų kanalų grąžą (ir kodėl, nepaisant to, mes vis tiek naudojam ir juos — tačiau labai strategiškai).“

Webinare pasidalinsiu 3 paslaptimis:

1 paslaptis

Kodėl visos populiariausios svetainės turi email opt-in'ą, o didieji prekiniai ženklai tik didina investicijas į email marketingą, nors visi aplink tik ir kalba, kad email marketingas — seniausiai miręs!

2 paslaptis

Kaip iš tiesų veikia email marketingas (iš vidaus)? Pasidalinsiu strategijomis, kurias mes naudojame Audiotekoje ir kurių dėka mūsų atidarymų procentas siekia 67% (net su 46 000+ prenumeratorių)

3 paslaptis

Kada jau galima daryti pardavimą savo naujienlaiškio prenumeratoriams ir kaip tą daryti efektyviai? Pasidalinsiu copywriting'o principais, kurie yra patys svarbiausi sėkmingoms email marketingo kampanijoms.

REGISTRUOTIS Į WEBINARĄ