Nemokamas webinaras

KARJERA 2.0

su Audioteka.lt įkūrėju Aurimu Mikalausku

Kaip ir tu gali atrasti prasmingą mėgstamą veiklą ir pradėti iš naujo (net jei visai neturi laiko mokytis)

🗓 2022 m. vasario 9 d.
🕖 19:30 Lietuvos laiku

Webinare pasidalinsiu trimis įžvalgomis

 

Pirma

Kokie 7 įgūdžiai yra patys svarbiausi kuriant kažką savo, ir kaip juos išsiugdyti — net kai visiškai neturi tam laiko.

Antra

Kokia viena charakterio savybė turės didžiausią įtaką tavo sėkmei (arba nesėkmei, jei jos neišsiugdysi) — ir kaip ją išsiugdyti.

Trečia

Kas visais įmanomais būdais bandys tave sustabdyti (aš ne apie tave patį, nors apie tai irgi pasikalbėsim), ir kaip nuo to apsisaugoti.

Kaip aš mėgstu g y v e n t i ! ! !

Labas! Aš esu Aurimas. O kuo tu vardu? 😏 (galėsi pasidalinti webinare!)

Dar vos prieš kelis metus mano gyvenime buvo etapas, kai aš — kaip ir dauguma žmonių — aštuonias valandas per dieną kankindavausi nemėgstamam darbe. Ir maniau, kad tai normalu! 😖 Net neįsivaizdavau, kad įmanoma ką nors pakeisti.

Blogiausia dalis? Uždirbdavau tame darbe tiek, kad galėjau ne tik išlaikyti visą šeimą ir bet dar ir daug likdavo (tiesa, visada rasdavau, kur išleisti). Mat toje srityje pradirbau beveik 15 metų, ir buvau vienas geriausių savo srities ekspertų. Ir kaip palikti tokį darbą?...

Kita vertus, įsivaizduok — trečdalį savo gyvenimo prasikankini nekenčiamame darbe, rytais vos gali išlipti iš lovos, vakare grįžti visiškai be jėgų.. ir tada likusį laiką bandai nuo visko atsijungti — prie televizoriaus, prie telefono, bare. O savaitgaliai ir atostogos tampa laukiamiausi metų įvykiai.

Laimei, man pavyko išsivaduoti iš šio „žiurkių rato“, pereiti į visiškai naują sritį, perimti savo gyvenimą į savo rankas ir išmokti mėgautis kiekviena diena. Ir ne tik pačiam pavyko tai padaryti — nuo to laiko pradėjau dalintis atradimu, kurio dėka tai pasiekiau, ir per paskutinius 5 metus, jau gavau ne vieną dešimtį atsiliepimų iš žmonių, kuriems, sekant šiais žingsniais, pavyko tai atkartoti. Šiame webinare apie visa tai ir papasakosiu!

Turiu tik perspėti dėl vieno — aš nesu nei lektorius, nei koučeris, nei motyvatorius ar gyvenimo mokytojas. Aš tiesiog gyvenu savo svajonę ir noriu pasidalinti, kaip man pavyko tai įgyvendinti. Galbūt tai įkvėps ir tave, bet ko iš tiesų siekiu — tai pasidalinti įrankiais ir strategijomis, kurios įkvėpė mane ir padeda man išlaikyti motyvaciją ir toliau gyventi savo svajonių gyvenimą.

Iki susitikimo webinare!

Susitikime webinare!